Labas, aš Jonas.

Esu produktų dizaineris, visų galų programuotojas, startuolių kūrėjas, ir žmogus su daug nuomonių apie tai, kas vyksta technologijų pasaulyje.

Studijavau dizainą, nes programuoti paprasčiau išmokti pačiam. Buvau vienas iš programėlių kūrimo agentūros Lemon Labs (2011-2015) bendraįkūrėjų. Po to kai mūsų agentūrą nusipirko Treatwell, ten buvau produkto dizaino vadovas iki 2018 metų. Išėjęs iš Treatwell pradėjau kurti savo skaitmeninius produktus ir konsultuoti startuolius apie produkto dizainą.

Mano sėkmingiausias produktas yra žaidimas „∞ Loop“. Šį žaidimą sukūriau 2015 metais, ir per kelis metus jį parsisiuntė virš 50 milijonų žaidėjų, kurie sumoje praleido daugiau nei 3000 metų sukinėdami formeles. Apie šį skaičių stengiuosi negalvoti.

Mane domina beveik viskas technologijose, nuo detalaus supratimo apie dirbtinių neurotinklų architektūrą iki kompanijų vienetų ekonomikos ir ketvirčių rodiklių. Nuolatinis domėjimasis viskuo, kas nauja, suformavo mano nuomonę, kuria mėgstu dalintis su kitais ir pasakoti apie viską, kas vyksta įdomaus tech pasaulyje.

Šiuo metu mane itin dominančios sritys: privatumo technologijos ir kriptografija; kriptovaliutos ir decentralizuota kompiuterija; kūrėjų ekonomika; socialinių tinklų ir informacijos sankirtos; programėlių parduotuvių reguliacijos.