93: Kas yra nuotrauka?

Savaitę šnekėjęsi su ChatGPT dalinamės savo atradimais ir nusivylimais. Didžiojoje Britanijoje nuteistas karalienę nužudyti norėjęs keistuolis, kurio veiksmams pritarė ir juos skatino Replika AI pokalbių robotas. Meta brangiai moka įžymybėms už teisę sukurti jų charakteristikų botus. Google pristatė Pixel 8 serijos telefonus ir operacinės sistemos Android 14 versiją. Tarp netikėtumų – geriausio kadro funkcija, su kuria visi jūsų šeimos nariai nuotraukoje tikrai žiūrės į kamerą. Ar tai dar galima vadinti nuotrauka? Pabaigai – OpenAI svarsto patys kurti procesorius, o gal net telefoną.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:21:42, 9.96MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

OMNISEND, Lietuvos startuolis, kuriantis elektroninės komercijos marketingo automatizavimo platformą. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.