92: Su ChatGPT šnekamės apie šaltibarščius

Jonas išbandė praėjusią savaitę apkalbėtas naujas dirbtinio intelekto įrankių funkcijas — paveikslėlių gaminimą su DALL-E 3, ChatGPT funkciją atpažinti paveikslėlius ir užduoti užklausą balsu. Ar smalsu išgirsti lietuviškai kalbantį ChatGPT? Taip pat — Meta Connect konferencijoje pristatyti Quest 3 virtualios realybės akiniai ir į pokalbių programėles atkeliausiantys virtualūs asistentai, tad į draugų chat’ą galėsite pridėti ir Snoop Dogg’ą. Tomas Hanksas ir Mr. Beast tweetina, kad reklamos, kuriose jie pardavinėja dantų gydymą ar atiduoda iPhone telefonus iš tiesų yra deepfake klastotės. JAV pirmą kartą skirta bauda už šiukšles kosmose.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:31, 11.74MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

internetinė elektronikos prekių parduotuvė Novastar.lt. Čia rasite viską, ko reikia jūsų buičiai. Novastar.lt – patogu, greita, ir, svarbiausia, patikima.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.