91: Daug AI naujienų: ChatGPT, DALL-E 3, Google Bard, Microsoft CoPilot

ChatGPT galės priimti ir atsakyti užklausas balsu bei su prisegtais paveikslėliais, o atsinaujinusio DALLE-3 dėka kurs vaizdus. Dirbtinio intelekto paieška ir asistentas Google Bard leidžia pasiekti kitus Google įrankius, tokius kaip YouTube ar Gmail. Microsoft numarina Cortana asistentą ir į Windows kiša dirbtinį intelektą CoPilot. Amazon paskelbė investuosianti 4 milijardus dolerių į OpenAI konkurentą Anthropic. Su draugais važiuojant automobiliu klausytis muzikos (ir Dviejų bitų) dabar dar patogiau su Spotify Jam funkcija.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:33, 11.72MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

JUNG HOME – išmani sistema tavo namams vos per kelias minutes. Pasirink savo poreikiams pritaikytas funkcijas: valdyk namų apšvietimą, šildymą, žaliuzes, kontroliuok energijos sąnaudas ir plėsk sistemos galimybes, kada tik panorėjęs. Daugiau informacijos www.jung.lt

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.