88: Balso sintezė muzikos industrijoje

Kvadkopterių temoje – dronų lenktynėse pilotus žmones aplenkė giliųjų neuroninių tinklų programa, o niujorkiečiai savaitgalį galėjo išvysti policijos dronus virš savo vakarėlių. Šnabždamasi, kad Google ir Universal Music derasi dėl bendradarbiavimo balso sintezės technologijos plėtojime (Lukas bando nuspėti, ką tai galėtų reikšti ateities muzikos industrijai). X naudos savo naudotojų duomenis dirbtinio intelekto treniravimui. Už panašią praktiką (bet imti ne iš savęs, o iš kitų) OpenAI susilaukia teismų. Pabaigoje – Jono spėjimai apie iPhone 15.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 0:25:28, 11.69MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

edON akademija. Išmokite no-code, dirbtinio intelekto, skaitmeninio marketingo įrankių panaudojimo versle. Registruokitės konsultacijai www.edon.lt. Studijų programos gali būti 100% finansuojamos ES lėšomis.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.