86: ▶️ Kokios tos dirbtinio intelekto rizikos?

Visas pasaulis (o ir mes laidose) nuolat mini įvairias dirbtinio intelekto rizikas. Apie tai kalba medijų filosofai, rašomi tweetai ir manifestai, tariasi vyriausybės. Tad kaip konkrečiai dirbtinis intelektas gali mums pakenkti? O gal jau kenkia? O gal ne tik pakenks, bet ir sunaikins? Apžvelgiame žemiškesnius ir labiau futuristinius scenarijus, of what could go wrong.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 01:13:47, 33.81MB)

Visas pasaulis (o ir mes laidose) nuolat mini įvairias dirbtinio intelekto rizikas. Apie tai kalba medijų filosofai, rašomi tweetai ir manifestai, tariasi vyriausybės. Tad kaip konkrečiai dirbtinis intelektas gali mums pakenkti? O gal jau kenkia? O gal ne tik pakenks, bet ir sunaikins? Apžvelgiame žemiškus ir futuristinius scenarijus, of what could go wrong.

Šį „Du bitai“ epizodą remia

hostinger.lt (ačiū jiems!), su vienu planu suteikiantys viską, ko reikia norint susikurti interneto svetainę. Įsigijant ilgiausią planą 3 mėnesiai pridedami dovanų, o mūsų klausytojams dar papildoma 10% nuolaida su kodu DUBITAI. Visa informacija hostinger.lt/dubitai.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.