85: Europos AI įstatymas ir – iki pasimatymo trečiajame sezone!

Europos Parlamentas pritarė pozicijai dėl Dirbtinio intelekto akto, tad šios srities reguliavimas įgauna konkrečius rėmus. Dalinamės pavyzdžiais, kaip galėtų atrodyti AI kontrolė konkrečiose srityse. Kitas Parlamento sprendimas susijęs su europiečių naudojamomis baterijomis, kurias, naujajam įstatymui įsigaliojus, galėtume pakeisti patys. Pasakojame ir apie besitęsiančią Reddit dramą – moderatoriai kovoja išradingai, pasinaudodami pornografijos atgrasumu reklamdaviams ir Johno Oliverio mielumu. Twitch’ui iššūkį meta kita geimerius sužavėti mėginanti platforma, žaidėjui xQc pasiūlusi rekordinį kontraktą.

Nemažiau svarbu – ačiū jums, kad klausėte ir atsisveikiame iki rudens! Tikimės susigirdėti trečiąjame Dviejų bitų sezone.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:24:33, 11.27MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Norite bendradarbiauti tapdami mūsų laidos rėmėjais? Parašykite mums.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke.

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.