121: Madagaskaro kiaušininis strazdas

Internautų aptiktas Madagaskaro kiaušininis strazdas — kas galėjo pagalvoti — tėra tik dirbtiniu intelektu sugeneruotas paveikslėlis. Adobe pristatė dar daugiau paveikslėlių generavimo ir redagavimo funkcijų. JAV nubalsuota už įstatymą, dėl kurio TikTok turi atsiskirti nuo Kinijos arba būti užblokuota. Europos Komisija pradėjo tyrimą dėl TikTok Lite programėlės, kurios funkcijos galimai formuoja priklausomybę. Kinija liepia Apple šalinti WhatsApp, Threads, Signal ir Telegram programėles. Meta paskelbė planą licenzijuoti savo virtualios realybės operacinę sistemą kitiems gamintojams. Apple perpus mažina Vision Pro akinių gamybos apimtis. Microsoft pademonstravo nuotraukas animuojantį ir prakalbinant į VASA-1 dirbtinio intelekto modelį. Pažinčių programėlė Tinder leis nusiųsti draugams detales apie planuojamą pasimatymą.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:14, 11.58MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

edON akademija. Išmokite no-code, dirbtinio intelekto, skaitmeninio marketingo įrankių panaudojimo versle. Registruokitės konsultacijai www.edon.lt. Studijų programos gali būti 100% finansuojamos ES lėšomis.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.