119: Kaip pavagiamos Facebook paskyros? Ir slapto interneto visrakčio istorija

Istorija apie tai, kaip Luko draugui pavogė Facebooko anketą. Dėl ko dažniausiai taip nutinka? Ką daryti tokiu atveju? Patarimais dalinasi ir kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius. Jonas pasakoja kitą kibernetinę pasaką – kaip per plauką buvo pastebėtas beveik visus pasaulio serverius paveikti galėjęs visraktis. Taip pat – Spotify pristatė su dirbtiniu intelektu kuriamų grojaraščių funkciją (įsivaizduok: „duok grojaraštį, kuris padėtų atsigauti po niūrios Dviejų bitų laidos”). Mokamoje ChatGPT versijoje generuojant paveikslėlius galima pergeneruoti nepatikusias detales.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:25, 11.66MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Omnisend – vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.