114: Lukas leidžia AI muzikos albumą, Jonas testuoja Anthropic pokalbių robotą

Taip, kelias valandas neveikė Facebook, Instagram ir Threads. Lukas džiaugiasi savo bendradarbyste su dirbtiniu intelektu – pirmuoju sugeneruotu lietuviškos muzikos albumu. Jonas išbandė Anthropic Claude 3 pokalbių robotą ir pamatė jį esant protingesnį už ChatGPT. Bitkoinas buvo pasiekęs naują kainos rekordą. Europos sąjunga skyrė €1.8 mlrd. baudą Apple už nesąžiningą konkurenciją su Spotify. Rusija su Kinija fantazuoja apie branduolinę jėgainę mėnulyje. Su 17.4 iOS atnaujinimu gavome ir kelis naujus emodžius. Ar tarp jų matome baravyką??? 🍄‍🟫

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:43, 11.8MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

„Omnisend” – vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.