113: Gemini negeneruoja baltaodžių, Apple automobilio nebus

Google Gemini pokalbių ir paieškos robotas gavo funkciją generuoti paveikslėlius, tačiau generavo taip politkorektiškai, kad funkciją teko išjungti. Prancūzų Mistral pristatė europietišką pokalbių robotą Le Chat, jis veikia le šiaip sau. Filmų kūrėjas ir aktorius Tyler Perry paskelbė stabdantis 800 mln. dolerių vertės filmų gamybos studijų plėtrą po to, kai pamatė OpenAI Sora generuotus video. Barselonoje vykstančiame Mobile World Congress pristatytas nešiojamas kompiuteris skaidriu ekranu ir kitos nereikiamybės. Gandai skelbia, kad slaptas Apple elektromobilio projektas yra atšaukiamas. DeepMind pristatė įrankį, su kuriuo sukurti 2D žaidimą turėtų būti vaikų žaidimas (cha). Pirmasis privatus ir komercinis erdvėlaivis Odysseus ne iki galo sėkmingai, bet nusileido ant mėnulio paviršiaus!

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 0:25:37, 11.76MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Omnisend – vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.