110: Luko išmanūs akiniai, su deepfake išvilioti milijonai

Apple akinius jau išbando pirmieji amerikiečiai – ką iš jų girdime? Lukas pasakoja apie savo žaisliuką, išmanius Meta ir Ray-Ban kurtus, filmuojančius akinius. Vienas darboutojas neįvardintoje Honkongo kompanijoje sukčiams pervedė milijonus dolerių po vaizdo konferencijos skambučio, kuriame „dalyvavo” kompanijos vadovai. Google Maps žada generatyvaus dirbtinio intelekto funkcijas žemėlapyje. LinkedIn taps dar įkyresnis, leisdamas personalizuoti žinutes sudarant įspūdį, kad tave įdarbinti norinčiai kompanijai išties rūpi. Markas Zuckerbergas kartu su kitais technologijų įmonių vadovais JAV Senate aiškinosi, ką daro dėl paaugliams žalingo ir su vaikų seksualiniu išnaudojimu susijusiu turiniu.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:37, 11.76MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Omnisend – vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.