108: El. paspirtukai – spirti lauk? Kam bus naudojami Apple akiniai?

Internete sklando AI apgaulės – neva degantis Eifelio bokštas, amerikiečius nebalsuoti skatinantys skambučiai su Joe Bideno balsu ir prasta, bet galbūt pirmoji tokia lietuvišku balsu mėginanti kalbėti internetinė apgaulė. Bankrutuoja globali elektrinių paspirtukų dalijimosi platforma Bird, tai mums tampa proga pasiginčyti – gal miestai turėtų visai atsisakyti tokio „mikromobilumo” dalijimosi programėlių? Apple parodė, kaip bus patiriami jau pardavinėjami Apple Vision Pro akiniai. Deja, tokių populiarių programėlių kaip Neflix ar Spotify juose nebus. Kodėl?

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:31, 11.71MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Omnisend – vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.