107: Išbandėm gptukus (GPTs), patvirtinti Bitcoin ETF

OpenAI paleido savo GPTs (mielai vadiname juos gptukais), mažus pagalbininkus, specifiškiau nei ChatGPT atliekančius įvairias užduotis. Išbandėme juos ir dalinamės įspūdžiu, kiek tai naudinga. JAV Vertybinių popierių komisija leido bitkoinus naudoti Biržoje Prekiaujamuose Fonduose (ETF), o tai reiškia, kad įvairių amerikietiškų fondų valdytojai dabar galės laisviau investuoti į šią kriptovaliutą. Žaidimų prekybos platforma Valve lieps žymėti, ar ir kaip žaidime naudojamas dirbtinis intelektas. Automobilių nuomotojai Hertz iš savo automobilių parko parduoda 20 tūkst. elektromobilių. Kalbama, kad užsidaro futuristine transporto rūšimi žadėjęs tapti Hyperloop.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:42, 11.8MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

Enterprise AI & Tech 2024. Kovo 6 dieną Vilniuje vyksianti dirbtinio intelekto konferencija vadovams ir sprendimų priėmėjams suteiks naujų žinių, reikalingų paversti AI taikymą verslo strategijos kertiniu elementu. Informacija ir bilietai: ai.lt.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.