103: Ką manom apie Threads? Digi virtuali mergina

Europoje pradėjo veikti socialinis tinklas Threads. Instagram JAV testuoja generatyvinius nuotraukų fonus. Siekant atkreipti vairuotojų dėmesį, kad automobiliai nėra pilnai autonomiški Tesla elektromobiliams JAV bus priverstinai atnaujinta programinė įranga. O Mercedes (vėlgi JAV) automobiliai turės turkio spalvos šviesų žibintus, kurie įspės, kad važiuojama autonomišku rėžimu. Dėl patentų konflikto (dar kartą JAV) stabdomi Apple Watch 9 ir Ultra 2 pardavimai. Jonas pasakoja apie populiarėjančią programėlę Digi, leidžiančią kurti artimą pažintį su virtualia antraja puse. Su dirbtiniu intelektu sugeneruotas Pakistano ministras pirmininko balsas leido jam kreiptis į rinkėjus net sėdint už grotų.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:36, 11.75MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

OMNISEND, Lietuvos startuolis, kuriantis elektroninės komercijos marketingo automatizavimo platformą. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.