102: Gemini modelis, duomenų nuodijimas, Skibidi Toilet

Google pristatė savo AI modelį Gemini ir sukėlė kiek nepamatuotus lūkesčius. Įrankis Nightshade suteiks galimybę menininkams ‘apnuodyti’ savo darbus, kad jie sujauktų dirbtinio intelekto apmokymui skirtus duomenis. Meta plečia end to end (nuo galo ligi galo) šifruotą susirašinėjimą į savo programėles. EU įstatymų leidėjai pritarė Dirbtinio intelekto Aktui. Tarp jaunosios kartos itin populiari Youtube animacija apie tualetus su žmonių galvomis – Skibidi Toilet.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:54, 11.89MB)

Šį „Du bitai“ epizodą remia

edON akademija. Išmokite no-code, dirbtinio intelekto, skaitmeninio marketingo įrankių panaudojimo versle. Registruokitės konsultacijai www.edon.lt. Studijų programos gali būti 100% finansuojamos ES lėšomis.

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.