101: GTA VI, Cybertruck, Spotify Wrapped, Q ir Q*

GTA VI pristatomasis filmukas sumušė Youtube paros peržiūrų rekordą. Pirmieji Cybertruck elektromobiliai pristatyti jų pirkėjams. Palaikydami Tesla darbuotojų profsąjungą Švedijoje streikuoja šalies pašto darbuotojai, į streiką jungiasi ir kitos Europos profsąjungos. Spotify leido visiems pažiūrėti, kiek kartų jie klausė Taylor Swift ar Dviejų bitų ir atleido 15% savo darbuotojų. Šnabždamasi, kad Samas Altmanas iš OpenAI buvo atleistas dėl to, kad neinformavo valdybos apie Q* algoritmą, gebantį spręsti elementarias matematikos užduotis. Amazon prisijungia prie chatbotizacijos su debesijai skirtu Q. Kažkas netyčia labai daug sumokėjo už bitkoino pavedimą.

Klausyti

Parsisiųsti (MP3, 00:25:33, 11.73MB)

JUNG HOME – išmanūs namai vos per kelias minutes. Registruokis praktiniams mokymams ir tapk profesionaliu JUNG HOME sistemos diegėju. Daugiau informacijos go.jung.lt/home-mokymai

Laidos šaltinių nuorodos

Laidos autoriai: Jonas Lekevičius ir Lukas Keraitis. Visos laidos: dubitai.com. Apsilankyk mūsų Technologijų naujienų grupėje Facebooke. O paremti galite Du Bitai Contribee!

Prisijunk prie Du Bitai bendruomenės

Jei turi komentarų, minčių, temų pasiūlymų ar dar ko nors, mūsų Facebook grupė „Technologijų naujienos“ yra geriausia vieta rasti mus (vedėjus) ir kitus klausytojus / tech entuziastus.